Метраж
Метраж
Ирпень
Показать телефон
Рекомендовать
Gold partner
7
Лет на рынке
1
Год на сайте
24
Риелторов
649
Объявлений
88 767
Рекламная
активность

О компании

Спочатку ми дбайємо про інтереси клієнта
Вся нерухомість в одному місці
Прямі договора із забудовниками
Більше тисячі квартир в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі.
Таунхауси, дуплекси, будинки, земельні ділянки - вся нерухомість Бучанського регіону
Телефонуйте!
Знайдемо нерухомість під ваші потреби.
Працюємо без комісії для покупця!
Ви сплачуєте тільки за оформлення

Портфолио реализованных объектов (211)

  • сдано
    Метраж
    12 000 грн/мес

    Мечникова ул., 106 Д-З

    1 комната
    40 / 17 / 12 м²
    этаж 7 из 9
    2016 год постройки
    3 мес. назад
    Оренда однокімнатної квартири. Район парку Мами, Синергія Укомплектована меблями та технікою. Розвинена інфраструктура, поруч є все необхідне. Перегляд у зручний для вас час.
  • продано
    Метраж
    180 000 $
    1 552 $/м²

    Университетская ул., 29а

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Клубный дом Range
    многофункциональное помещение
    116 м²
    2020 год постройки
    6 мес. назад
    50 000 в місяць пасивного доходу! Самий великий трафік! ФАСАД! Зараз працює торгова точка і платить вищевказану оренду. Є підсобні приміщення і безперебійне постачання електроенергії на випадок відключення світла. Багато паркова них місць біля приміщення. Телефонуйте!
  • продано
    Метраж
    44 500 $
    1 138 $/м²

    Соборная ул., 2-К/5

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Центр
    1 комната
    39 / 12 / 19 м²
    этаж 2 из 6
    5 мес. назад
    Другий поверх - на першому комерційне приміщення. По документах - перший житловий. Самий швидкий виїзд на Київ - шість кілометрів до Академмістечка. Індивідуальне газове опалення з підігрівом води від двуконтурного котла. Зроблена розводка під кондиціонер і встановлений зовнішній блок. Внутрішній йде у комплекті. Квартира з наповненням - є штукатурка і лазерна стяжка підлоги. Функціональне планування - коли кухня розташована на в іншій стороні від спальні. Телефонуйте! Таких квартир вже немає в цьому комплексі!
  • продано
    Метраж
    62 000 $
    1 662 $/м²

    Университетская ул., 1Н

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА єОселя Набережная ЖК Irpin City
    1 комната
    37 / 14 / 13 м²
    этаж 7 из 12
    8 мес. назад
    НОВИЙ РЕМОНТ! Ніхто не жив. Всі меблі і техніка абсолютно нові. Тепла водяна підлога майже по всій квартирі з терморегуляцієй - ви самі вирішуєте жарко в квартирі чи не дуже. Сантехніка Grohe. Встановлений захист від перепаду напруги та фільтр на воду. Зроблений вивід під кондиціонер через всю квартиру. Телефонуйте або пишіть в приватні повідомлення! Будинок та двір: Закритий двір - без автівок!
  • продано
    Метраж
    83 000 $
    1 404 $/м²

    Белокур ул. (Курская), 3в

    БЕЗ КОМИССИИ Парк Мужеловский
    2 комнаты
    59 / 27 / 18 м²
    этаж 4 из 5
    6 мес. назад
    Повноцінна двокімнатна квартира в курортному передмісті столиці! Площа - майже шістдесят метрів. Розташована на середньому поверсі пʼятиповерхового будинку в новому житловому комплексі. ГАЗОВЕ опалення від двуконтурного котла - ви самі вирішуєте коли починається опалювальний сезон. Горяча вода - постійно і в необмеженій кількості. І що саме головне - це коштує копійки при нинішніх цінах. Квартира внутрішня з функціональним планування на дві сторони - дитяча кімната знаходиться в іншій частині від батьківської, ви не заважаєте вночі один одному. Просторна кухня-вітальня вісімнадцять метрів з розкладним диваном - майже повноцінна трикімнатна квартира, яка дозволяє розмістити велику кількіст...
  • продано
    Метраж
    89 999 $
    1 478 $/м²

    Университетская ул., 2/1 к3

    2 комнаты
    61 / 32 / 11 м²
    этаж 7 из 14
    2019 год постройки
    8 мес. назад
    Постанова 280, ипотека 3% - ДА!!! НОВЫЙ РЕМОНТ! НИКТО НЕ ЖИЛ! Квартира в престижном районе города. Тёплый кирпичный дом с очень толстыми стенами, не газоблок! Рядом с центральным парком. Вся инфраструктура - в трёх минутах пешей прогулки. Супермаркеты, рестораны, детские развивающие кружки. Семнадцатая школа - десять минут пешком. Государственный детский сад и приватные - в радиусе пятьсот метров. Удобный выезд на Киев. До Академгородка - чуть более шести километров. Фото квартиры реальные. Вся мебель и техника остаётся. Звоните прямо сейчас!
  • сдано
    Метраж
    23 000 грн/мес

    Варшавская ул., 22Б

    148 / 40 / 27 м²
    2 этажа
    8 сот
    3 комнаты
    3 мес. назад
    Оренда Ірпінь, Варшавська Будинок, здається тільки перший поверх 148,2/95,4/13 м2 Індивідуальне газове опалення Територія закрита, поділена на дві частини ( в одній частині проживають власники) 2 паркомісця Є і дровяний, і газовий котел, тепла підлога на кухні; телевізор, пральна машина, газова плита, холодильник, духова шафа Велика обідня зона 2 спальні
  • сдано
    Метраж
    23 000 грн/мес

    Варшавская ул., 22-б

    148 / 95 / 13 м²
    2 этажа
    2 сот
    2 комнаты
    3 мес. назад
    Довгострокова оренда будинку (1 поверх) Ірпінь, вул. Варшавська, 22-б (р-н Ліній) Здається перший поверх будинку. Індивідуальне газове опалення Тепла підлога на кухні Закрита територія, поділена на дві частини 2 паркомісця Укомплектований усією необхідною технікою: — телевізор — пральна машина — газова плита — холодильник — духова шафа 🛋 Велика обідня зона 🛏 2 спальні 👶 Діти — ТАК 💰 Ціна: 23 000 грн/міс Оплата за перший місяць та гарантійний платіж + комісія агентства 50% Телефонуйте !
  • продано
    Метраж
    38 500 $
    875 $/м²

    Охотничья ул., 24

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Парк Счастливый ЖК Авиатор
    1 комната
    44 / 18 / 14 м²
    этаж 9 из 10
    4 мес. назад
    Продам простору квартиру з гарним виглядом з вікон на парк. В квартирі гіпсова штукатурка стін, лазерна стяжка на підлозі, двухконтурний газовий котел, лічильники на світло, воду та газ. Поруч супермаркети, аптека, кавʼярні. Зручний виїзд на Київ.
  • сдано
    Метраж
    30 000 грн/мес
    429 грн/м²

    Центральная ул. (Леніна), 304

    торговое помещение
    70 м²
    2017 год постройки
    3 мес. назад
    Оренда комерційного приміщення в смт. Бородянка Діючий бізнес, продуктовий магазин «Корона» Вулиця Центральна - 70 м2 - Електрика 15 кВт - Повністю обладнане торгове приміщення (вітрини, стелажі, холодильники, є кондиціонер) - Окремий вхід з фасаду - Підключені усі необхідні комунікації - Санвузол, комора для зберігання речей, невелика кухня - Зручне планування, яке легко обладнати під інший вид бізнесу - Прохідне та добре проглядне місце, що забезпечує постійний потік клієнтів - Самий центр міста - Будинки поруч заселені - Відеонагляд, інтернет
  • продано
    Метраж
    48 000 $
    10 063 $/сот

    Павленка ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Центральный базар
    под застройку
    5 сот
    6 мес. назад
    Продам ділянку в Ірпені в центрі міста. Під забудову. Комунікації центральні. Поруч ТЦ, магазини, парки, кавʼярні, ресторани, відділення пошти, зупинка громадського транспорту, центральна площа. Для перегляду дзвоніть вже зараз!
  • продано
    Метраж
    27 000 $
    450 $/м²

    Київська, 40/31

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення
    60 / 37 / 9 м²
    1 этаж
    11 сот
    3 комнаты
    4 мес. назад
    ⸻ Продам дачу/будинок у сосновому лісі, озеро в пішій доступності. Площа: 60/37/8.6 м². Тиха зелена локація, чисте повітря та ідеальні умови для відпочинку або постійного проживання. Комунікації: • Газове та твердопаливне опалення • Вода — свердловина Переваги: • В цокольному поверсі: просторий гараж, кладова, погріб, дровник • Магазин у пішій доступності • Затишне місце поруч із лісом та озером Документи готові. Перегляд у зручний час — телефонуйте!
  • сдано
    Метраж
    12 000 грн/мес

    Кошевого Олега ул. (Олега Кошевого), 13-Б

    1 комната
    38 / 13 / 15 м²
    этаж 1 из 4
    2018 год постройки
    3 мес. назад
    Здам 1к квартиру в будинку клубного типу. Закрита територія, власна обслуговуюча компанія. Стоянка, вул. П. Глазовлго В квартирі є вся необхідна техніка та меблі. В кімнаті велика шафа та двоспальне ліжко, телевізор. В кухні: холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, кондиціонер. Оплата за перший місяць + залогова сума + 50% комісія ріелтора Квартира вільна, перегляд в зручний для вас час
  • сдано
    Метраж
    750 $/мес

    Берёзовая ул.

    100 / 60 / 20 м²
    1 этаж
    10 сот
    3 комнаты
    3 мес. назад
    Гореничі Будинок 100 кв метрів, 3 спальні. Гостина кімната. Бесіда, мангал, гараж Можна військовим. З дітьми Для великого песика є вольєр на вулиці. Город. Гараж, кладовка, підвал Вільна з 15 жовтня
  • продано
    Метраж
    180 000 $
    1 552 $/м²

    Университетская ул., 29а

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    116 м²
    2020 год постройки
    4 мес. назад
  • сдано
    Метраж
    15 000 грн/мес

    Григория Сковороды ул., 13/5

    1 комната
    41 / 16 / 17 м²
    этаж 8 из 9
    2020 год постройки
    3 мес. назад
    Здам 1к квартиру з новим ремонтом! Ніхто не жив, перша здача В квартирі є все необхідне: посудомийна машина, пральна машина, холодильник, тепла підлога Індивідуальне газове опалення Оплата перший місяць + залогова сума в розмірі місячного платежу + 50% комісія агенції
  • сдано
    Метраж
    12 000 грн/мес

    Павла Чубинського ул., 8

    1 комната
    38 / 15 / 12 м²
    этаж 3 из 5
    2015 год постройки
    3 мес. назад
    Здам квартиру з новим ремонтом. Закрита територія житлового комплексу. Під охороною В квартирі газове опалення, є вся необхідна техніка та меблі. Холодильник, пральна машина , телевізор, мікрохвильова піч, чайник, кавоварка. Є відкритий балкон, велике двоспальне ліжко, багато місця для зберігання Оплата перший місяць + залогова сума в розмірі місячного платежу + 50% комісія агенції
  • продано
    Метраж
    30 000 $
    360 $/м²

    Парковая ул. (Ленина), 11

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення
    83 / 50 / 10 м²
    1 этаж
    11 сот
    4 комнаты
    5 мес. назад
    Продаж одноповерхового будинку Бучанський район, с. Новий Корогод Будинок з цегли Індивідуальне газове опалення 83,3 м2 Ділянка 11 соток Суміжний санвузол та кухня в будинку 4 кімнати Сарай, погріб, дровник, баня, вигрібна яма, гараж - все на території Є магазин, зупинка автотранспорту в пішій доступності Оформлення 2%
  • продано
    Метраж
    18 999 $
    1 118 $/м²

    Миколи Сингаївського ул. (Ново-Оскольская), 14-В/43

    БЕЗ КОМИССИИ Парк Мужеловский
    гараж
    17 м²
    3 мес. назад
    Продам гараж. Мінімальне оформлення! Заведена е/е 5 кВт Відеоспостереження Асфальтований підʼїзд Розетка під зарядку авто Закрита територія
  • сдано
    Метраж
    1 500 $/мес

    Північна, 9/2

    120 / 50 / 30 м²
    1 этаж
    6 сот
    3 комнаты
    2022 год постройки
    4 мес. назад
  • сдано
    Метраж
    900 $/мес

    Українська ул.

    90 / 35 / 29 м²
    2 этажа
    1 сот
    2 комнаты
    4 мес. назад
    Здам Таунхаус в Ірпені, по вулиці Українська. Є місце для авто. Задній дворик. Затишна локація. Для перегляду дзвоніть вже зараз! Діти і тварини обговорюються!)

Центральный офис

Ирпень, вул. Павленка 16
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.