Метраж
Метраж
Ирпень
Показать телефон
Рекомендовать
Gold partner
7
Лет на рынке
1
Год на сайте
24
Риелторов
649
Объявлений
88 767
Рекламная
активность

О компании

Спочатку ми дбайємо про інтереси клієнта
Вся нерухомість в одному місці
Прямі договора із забудовниками
Більше тисячі квартир в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Ворзелі.
Таунхауси, дуплекси, будинки, земельні ділянки - вся нерухомість Бучанського регіону
Телефонуйте!
Знайдемо нерухомість під ваші потреби.
Працюємо без комісії для покупця!
Ви сплачуєте тільки за оформлення

Портфолио реализованных объектов (211)

  • сдано
    Метраж
    900 $/мес

    Українська, 30

    90 / 40 / 28 м²
    2 этажа
    1 сот
    2 комнаты
    4 мес. назад
    Здам в оренду таун в Ірпені. Дзвоніть!
  • продано
    Метраж
    180 000 $
    1 552 $/м²

    Университетская ул., 29а

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Клубный дом Range
    офисное помещение
    116 м²
    4 мес. назад
    Продаж фасадної комерції з ремонтом!!! ЖК Рендж, по вул.Університетській, поруч з податковим університетом. Проїздна вулиця, з великим трафіком та проходимістю! Підійде під любий вид діяльності, вже є орендарі , які платять 50000грн в місяць Вільне планування, зараз зоноване під клієнта Площа - 116м Ціна-180 000$
  • сдано
    Метраж
    12 000 грн/мес

    Кошевого Олега ул. (Олега Кошевого), 13-Б

    1 комната
    38 / 13 / 15 м²
    этаж 1 из 4
    2018 год постройки
    4 мес. назад
    Здам 1к квартиру в будинку клубного типу. Закрита територія, власна обслуговуюча компанія. Стоянка, вул. П. Глазовлго В квартирі є вся необхідна техніка та меблі. В кімнаті велика шафа та двоспальне ліжко, телевізор. В кухні: холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, кондиціонер. Оплата за перший місяць + залогова сума + 50% комісія ріелтора Квартира вільна, перегляд в зручний для вас час
  • сдано
    Метраж
    21 000 грн/мес

    Университетская ул., 3/3

    2 комнаты
    65 / 24 / 17 м²
    этаж 4 из 16
    2020 год постройки
    5 мес. назад
    Оренда 2к квартири в ЖК Центральний 2 Комплекс бізнес класу закритого типу з власною інфраструктурою ,відеоспостереження,консєрж . Загальна площа 65кв.м ,дві повноцінні кімнати. Укомплектована усім необхідним для комфортного проживання . Біля будинку зупинка громадського транспорту,необхідна інфраструктура,парк Центральний Ціна 21000 грн Оплата перший місяць + гарантійний платіж + 50% комісія агенції Телефонуйте !
  • сдано
    Метраж
    28 000 грн/мес

    Котляревского ул., 34-Б

    120 / 68 / 35 м²
    3 этажа
    1 сот
    3 комнаты
    4 мес. назад
    Здається просторий триповерховий таунхаус у місті Ірпінь, по вулиці Котляревського. Будинок з індивідуальним газовим опаленням, теплою підлогою та якісним ремонтом. Простора кухня-вітальня з виходом на терасу. Є три окремі кімнати, одну з яких можна облаштувати під кабінет. Два санвузли. При вході простора гардеробна. Встановлені кондиціонери, газова плита, бойлер. У дворі є накрите паркомісце для одного авто. Зручне розташування, поруч розвинена інфраструктура, тиха та спокійна вулиця. Таунхаус готовий до заселення — телефонуйте для перегляду! Інфраструктура: Поруч знаходиться парк, продуктові магазини, швидкий виїзд в Київ. Також в пішій доступності школи, садок.
  • сдано
    Метраж
    900 $/мес

    Українська ул.

    90 / 40 / 20 м²
    2 этажа
    2 сот
    2 комнаты
    5 мес. назад
    Таунхаус з євроремонтом. Є все необхідне для комфортного проживання. Розвинена інфраструктура. Тварини маленькі ( обговорюються окремо). Сподобався - телефонуй зараз. Деталі інтер’єру: Є все для комфортного проживання
  • сдано
    Метраж
    28 000 грн/мес

    Котляревского ул., 34-Б

    73 / 27 / 27 м²
    2 этажа
    1 сот
    3 комнаты
    5 мес. назад
    Оренда двоповерхового Таунхаус в Ірпені ! Площа 73 кв.м Ділянка 1сотка Три окремі кімнати ,балкон . Тепла водяна підлога ,газове опалення . Є все необхідне для комфортного життя : кондиціонери, варильна поверхня ,духова шафа ,холодильник ,пральна машина Ціна 28000грн Оплата за перший місяць +гарантійний внесок + комісія агенції 50% Телефонуйте !
  • продано
    Метраж
    90 000 $
    375 $/м²

    Лугова

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя
    240 / 80 / 50 м²
    2 этажа
    17 сот
    6 комнат и более
    5 мес. назад
    Продам два будинки на ділянці 17.5 соток. Є газ Септик з передивом, свердловина Світло три фази , 10 кВт Цільове призначення ділянки під будівництво Один будинок з ремонтом, інший -без ремонту
  • продано
    Метраж
    130 000 $
    929 $/м²

    Лугова

    БЕЗ КОМИССИИ
    140 / 77 / 18 м²
    2 этажа
    17 сот
    4 комнаты
    5 мес. назад
    ДВА БУДИНКИ В ШПИТЬКАХ — ЗРУБИ В ЕЛІТНІЙ ЧАСТИНІ СЕЛА Будинок зі зрубу біля озера | Під сертифікат, програми Разом — лише 130 000$! (або окремо: житловий — 90 000$, недобудований — 47 000$) Ділянка 17,5 соток, правильно розділена на дві окремі частини з окремими кадастрами. Ідеально для родини, яка хоче жити поруч, або як інвестиція під оренду, будівництво чи продаж. Будинок №1 — житловий зруб (140 м²) Повністю готовий до проживання 4 окремі спальні,3 санвузли, тераса Газ заведено, індивідуальне опалення Стан — з ремонтом, заходь і живи Ділянка — 6,5 соток Будинок №2 — недобудований зруб (240 м²) Надійний монолітний фундамент Вже заведено газ Скважина, септик з переливом Світло —...
  • продано
    Метраж
    150 000 $
    1 000 $/м²

    Антония Михайловского ул., 4 Б

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Набережная Бучанского парка
    150 / 57 / 38 м²
    2 этажа
    4 сот
    4 комнаты
    6 мес. назад
    Лісова Буча вул. Михайловського 4б. Площа: 150кв.м. Ділянка: 4 соток Будинки збудовані з матеріалів: Стіни: газоблок, утеплений 100 мм пінопластом, фасад віддекорований плиткою та штукатуркою. Дах - металочерепиця, утеплений і дах і горище мінеральною ватою 200мм паробар'єр. Підключено всі комунікації. ГАЗ Навіс під авто.
  • продано
    Метраж
    48 000 $
    10 063 $/сот

    Павленка ул., 22

    БЕЗ КОМИССИИ Центральный базар
    под застройку
    5 сот
    6 мес. назад
    Ірпінь, центр, Павленка, площа 4.77 соток Центральні комунікації Ціна 65000$
  • продано
    Метраж
    150 000 $
    1 000 $/м²

    Антония Михайловского ул., 46

    БЕЗ КОМИССИИ Городской парк
    150 / 80 / 40 м²
    2 этажа
    4 сот
    4 комнаты
    6 мес. назад
  • продано
    Метраж
    170 000 $
    1 133 $/м²

    Богдана Хмельницкого бульв.

    БЕЗ КОМИССИИ Поликлиника
    150 / 80 / 40 м²
    2 этажа
    4 сот
    4 комнаты
    6 мес. назад
  • продано
    Метраж
    90 000 $
    643 $/м²

    Лугова

    БЕЗ КОМИССИИ
    140 / 77 / 18 м²
    2 этажа
    6 сот
    4 комнаты
    6 мес. назад
    🏡 Будинок — житловий зруб (140 м²) Повністю готовий до проживання 3 окремі спальні, 3 санвузли, тераса Газ заведено, індивідуальне опалення Стан — з ремонтом, заходь і живи Ділянка — 6,5 соток 🌳 Територія та комунікації: Призначення землі: під індивідуальне житлове будівництво Світло — 3 фази, 15 кВт Септик та скважина Під’їзд — асфальтований Гарні сусіди, елітна забудова навколо 🏞 Інфраструктура та локація: В пішій доступності Панські озера — з пляжем і рибалкою 2 магазини Тиха, безпечна місцевість для родинного життя Відмінне транспортне сполучення з Києвом 📌 Можливий продаж за сертифікатом / державною постановою 📄 Документи готові до угоди 🏷 Ексклюзивна пропозиція 📞 Те...
  • продано
    Метраж
    65 000 $
    13 627 $/сот

    Павленка ул., 22

    БЕЗ КОМИССИИ Центральный базар
    под застройку
    5 сот
    6 мес. назад
  • продано
    Метраж
    85 000 $
    607 $/м²

    Лугова, 30

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя
    140 / 60 / 25 м²
    2 этажа
    6 сот
    3 комнаты
    6 мес. назад
    ЗРУБ Житловий будинок, з газом і ремонтом- 85000$ . 3 спальні, 2 с/в, тераса. Землі 6.5 сотки Септик , скважин підведено ГАЗ! Світло 3 фази, 10 кВт Скважина і септик з переливом Призначення землі- під індивідуальне будівництво ( житлова) Поруч у 6 хвилинах озера з пляжем і рибалкою В іншу сторону- 2 магазини Підʼїзд асфальт Елітна частина села Шпитьки, гарні сусіди. Під сертифікат, постанову можна!
  • продано
    Метраж
    48 000 $
    9 600 $/сот

    Павленка ул., 22

    БЕЗ КОМИССИИ Центральный базар
    под застройку
    5 сот
    6 мес. назад
    Ірпінь, центр, Павленка, площа 4.77 соток . Під забудову Центральні комунікації , газ, світло Ціна 65000
  • продано
    Метраж
    48 000 $
    10 063 $/сот

    Павленка ул.

    БЕЗ КОМИССИИ Центральный базар
    под застройку
    5 сот
    6 мес. назад
    Центр міста, цільове призначення під забу Поруч всі комунікації.
  • продано
    Метраж
    29 000 $
    935 $/м²

    Мира ул., 1-А

    БЕЗ КОМИССИИ ТРЦ Жираф
    1 комната
    31 / 13 / 8 м²
    этаж 1 из 5
    6 мес. назад
    Продаж повноцінної 1к квартири в Ірпені Загальна площа 31 кв.м 1поверх Квартира з ремонтом ,меблями та технікою . Стан під ремонт. Біля будинку державний дитячий садок Рута ,ТРЦ Жираф ,Новус ,поруч зупинка громадського транспорту . Ціна 29000$ Телефонуйте ,квартира доступна до перегляду .
  • продано
    Метраж
    49 000 $
    1 380 $/м²

    Мінеральна ул., 45

    БЕЗ КОМИССИИ Парк Дубки ЖК Status
    1 комната
    36 / 16 / 8 м²
    этаж 1 из 8
    6 мес. назад
    Продаж 1к квартири з ремонтом Центральній частині Ірпеня . Цегляний будинок ,індивідуальне газове опалення ,житлові тарифи Квартра з ремонтом ,меблями та технікою . Розвинута інфраструктура ,поруч зупинка громадського транспорту . Ціна 49000$ Телефонуйте ! Квартира доступна до перегляду
  • сдано
    Метраж
    25 000 грн/мес

    Университетская ул., 3/9

    2 комнаты
    45 / 20 / 10 м²
    этаж 15 из 16
    6 мес. назад
    Довгострокова оренда 2к квартири в ЖК Сіті Парк 2 Загальна площа 45 кв.м 15/16 Новий ремонт. Перша здача. Є все необхідне для комфортного життя : Вбудований холодильник, кондиціонер, пральна машина з сушкою, плита індукційна, посудомийна машина, бойлер, духова піч , мікрохвильова піч,тв,оптоволокно. Район Центрального парку! Територія закритого типу з власною інфраструктурою,зручний виїзд на Київ . Діти- Так Тваринки- Так Орендна плата: 25000 грн + комунальні платежі. Гарантійний платіж: 25000 грн + 12500 грн комісійні агенції Телефонуйте ,квартира доступна до перегляду ! Ліна

Центральный офис

Ирпень, вул. Павленка 16
Выберите способ подтверждения